'Ohrožení!' Champ obviňuje show z poskytování nespravedlivé výhody určitým hráčům

Tak jako Ohrožení! fanoušci se připravují na dnešní první kolo finále Invitational Tournament (JIT), semifinalista Jennifer Křepelka veřejně obvinil show z protežování ve světle posledních tří soutěžících ve hře. Turnaj, který je ve své inaugurační sezóně, proti sobě staví bývalé finalisty v naději, že vyhrají 100 000 $ a také místo ve 2. sezóně Ohrožení! Mistři . Křepelka však bolestně poukazuje na to, že soupeřící šampioni letošní sezóny si nejsou cizí.

PŘÍBUZNÝ: Kontroverzní 'Jeopardy!' Hráč byl zabouchnut za „hrubou a hrubou“ poznámku během hry .

The tři nejlepší finalisté na JIT Season 1 zahrnuje Victoria Groceová a finalisté Turnaje mistrů (ToC) a Master Season 1 2022 Amy Schneiderová a Andrew He , za Ohrožení! oficiální webové stránky. Odveta mezi Schneiderem a He vyvolala v turnaji mnoho rozruchu Ohrožení! společenství. Ale zatímco fanoušci jsou nadšeni, že budou svědky možného vítězství ve vykoupení, jiní říkají, že zápas je až příliš na nose.

Před Groceovým vítězstvím 4. dubna byli Schneider a On vyhlášeni jako finalisté JIT po jejich příslušných výhrách na začátku týdne. On porazil Larissa Kellyová a Sam Kavanaugh , zatímco Schneider drtil David Madden a Quail, který od té doby tvrdil, že producenti měli podíl na vítězstvích He a Schneidera. Je také důležité poznamenat, že Groce porazil Sam Buttrey , další finalista ToC a Masters 2022.

„Vidíte, včera a dnes mám pocit, že ti tři lidé, kteří věděli rok dopředu, že tu budou, by si měli mezi sebou zahrát semifinále nebo čtvrtinu, protože jsme od toho vzdáleni jeden zápas a nezáleží na tom. , bylo by to jen opakování Masters,“ Quail řekl na X , po Scheniderově a He's postupu do finále. ae0fcc31ae342fd3a1346ebb1f342fcb

Křepelka také není se svými názory sama. Několik fanoušků poznamenalo, že si všimli opakování a nebyli z toho nadšení.

'Z tohoto důvodu jsem z loňského Masters nebyl nadšený. Amy, Andrewa a Sama miluji stejně jako ostatní fanoušky – ale právě jsem je viděl hrát šest zápasů,' řekl jeden uživatel . Mezitím, někdo navrhl že odvetné zápasy by měly být vyhrazeny pro semifinále, aby se předešlo podobné situaci ve finále.

Další komentoval fanoušek že pociťují „turnajovou únavu“ ze sledování stejné skupiny soutěžících, která soutěží sezónu za sezónou jako Quail souhlas, psaní 'Cítím se jako, dobře, pokud chcete hráče, kteří byli pryč déle než poslední dva turnajové cykly, možná si to nechte jen tito hráči. Někteří lidé nebyli zapnuti, protože někteří z nás byli, uh …ještě na základní škole.'

V samostatném příspěvku Quail přiznal, že pro Buttreyho bylo „opravdu těžké zakořenit“ poté, co sledoval, jak si jeho bývalí konkurenti předtím zajistili své místo finalisty JIT. 'Nejtěžší věc na sledování tohoto semifinále: Sam Buttrey je jedním z nejmilejších lidí, které kdy potkáte, a poté, co byly v Masters 2/3 veterináře, bylo opravdu těžké mu fandit,' řekla. napsal na X .

'Naštěstí Victoria zabránila Masters trifecta,' řekl jeden uživatel v komentářích.

Fanoušci mohou sledovat, jak se Groce, On a Schneider utkají ve finále JIT, které začíná dnes večer na ABC v 19:00. ET. Turnaj bude pokračovat, dokud jeden hráč nevyhraje dvě kola a poté bude korunován vítězem.

Emily Weaverová Emily je nezávislá spisovatelka zábavy a životního stylu se sídlem v New Yorku – i když nikdy nevynechá příležitost mluvit o zdraví žen a sportu (během olympijských her se jí daří). Přečtěte si více